Спеціальність

Кафедра інформаційних управляючих систем та технологій забезпечує підготовку студентів за напрямом "Комп’ютерні науки" "Рекламний буклет ", освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР) – бакалавр. Вже третій рік поспіль здійснюється набір молодших спеціалістів комп’ютерних напрямів на навчання за планами скороченого терміну. "Рекламний буклет "

Після бакалаврату студенти продовжують навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст і магістр спеціальності "Інформаційні управляючі системи та технології". "Рекламний буклет " Також протягом останніх двох років були відкриті 2 нові спеціальності – "Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг", "Рекламний буклет " ОКР – спеціаліст та "Інформаційні технології проектування", "Рекламний буклет" ОКР – магістр.

Студенти кафедри мають можливість проходити практику на провідних підприємствах України, СНД та закордоном. Викладачі спільно з партнерами нашої кафедри з ПриватБанку, HostingMaks, SintezTechnlogies, компаній «УкрЮгМедіа» та «АртСофт» проводять курси для старшокурсників із подальшим працевлаштуванням.

Колектив кафедри не тільки готує фахівців з інформаційних технологій для підприємств усіх форм власності, а й приймає участь у міжнародних науково-практичних конференціях та проводить власну –"Комп’ютерні науки: освіта, наука, практика".

Презентація|